Завершився Чемпіонат Коломийського району 2019-2020

30 Серпня, 2020

На Коломийщині відбувся матч за Чемпіонство!

30 серпня на стадіоні с. Матеївці відбувся фінальний матч Чемпіонату Коломийського району з футболу сезону 2019/2020 років.

Цього року  головний трофей виборювали Діючий Чемпіон району Коршівський Сокіл та Срібний призер команда Прометей Матеївці!

Фінальний поєдинок за чемпіонство пройшов за справжньої літньої спеки, але це не завадило командам показати цікавий та змістовний футбол. Вийшла гра, гідна Чемпіонства для обох Суперників. Принципові суперники – "Прометей" і ФК "Сокіл" – показали добротний футбол з високим рівнем інтриги та великою кількістю емоцій, створивши при цьому багато хороших моментів.

У першому таймі значна частина ігрового часу проходила в боротьбі поміж штрафними площами, а загрози воротам виникали здебільшого після виконання гравцями обох команд стандартів.

У одному зі штурму воріт Матеївців на 30 хв матчу, влучно поцілив у ворота суперника Нападник Сокола Ярослав Синчук.

На піднесенні "Сокіл" продовжувала тиснути, атакувати, створювати небезпечні моменти, але без точного завершального удару. На перерву команди пішли за рахунку 0:1 на табло на користь гостей.

Другий тайм ФК "Прометей" розпочав зі штурму чужих воріт. Прагнучи зрівняти рахунок, тому господарі значними силами йшли вперед, а гравці команди з Коршева у відповідь проводили стрімкі контратаки.

Треба відзначити, що після другої половини 2 тайму команда "Прометй" почала проводити більш небезпечні атаки, і саме в одній з яких на 85 хв. зрівняли рахунок. Відзначився Гребенюк Павло. Результат цілком задовільняв господарів оскільки нічия у матчі з Соколом гарантувала їм довгоочікуване Чемпіонство!

Незважаючи на спеку, боротьба на полі точилася до останньої секунди ігрового часу, але в підсумку гол Гребенюка виявився переможним для господарів у цьому феєричному протистоянні. Матч закінчився нічиєю 1:1. В Підсумку ФК Прометей Матеївці став новим Чемпіоном Коломийського Району з футболу! Після фінального свистка гравці та тренерський штаб "Прометея" не стримували радості від перемоги й здобуття почесного районного трофею.

30 Серпня 17:00 стадіон с. Матеївці

Матеївці - Коршів 1:1

Футбольний клуб "Прометей" Матеївці Чемпіон Коломийського Району з Футболу сезону 2019-2020 року!