Відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів області

22 Жовтня, 2019

22 жовтня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання Комітету з проведення змагань, на якому пройшла процедура жеребкування стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів області сезону 2019-2020 рр.

Нагадаємо, що до цієї стадії змагань пройшли:

  • ФК "Марківці-Сільгоспхімія" (Тисменицький р-н)
  • "Сокіл" Коршів (Коломийський р-н)
  • "Перспектив" Рашків (Городенківський р-н)
  • "Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н)
  • ФК "Збора" (Калуський р-н)
  • "Ураган" Черніїв (Тисменицький р-н)
  • ФК "Крихівці" (м. Івано-Франківськ)
  • ФК "Вербівці" (Городенківський р-н)
  • "Прут" Видинів (Снятинський р-н)
  • "Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н)
  • ФК "Сваричів" (Рожнятівський р-н)
  • "Юність" Верхня (Калуський р-н)
  • ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н)
  • ФК "Рожнів" (Косівський р-н)
  • ФК "Тяпче" (Долинський р-н)
  • ФК "Підгір'я" (Богородчанський р-н)

З легкої руки ветерана АТО, представника ФК "Крихівці" Ігоря Лукиніва були визначені наступні пари 1/8 фіналу:

Перші матчі – 26 жовтня (сб), 14:00

  • ФК "Сваричів" (Рожнятівський р-н) – "Сокіл" Коршів (Коломийський р-н)
  • ФК "Рожнів" (Косівський р-н) – ФК "Марківці-Сільгоспхімія" (Тисменицький р-н)
  • ФК "Крихівці" (м. Івано-Франківськ) – ФК "Збора" (Калуський р-н)
  • "Юність" Верхня (Калуський р-н) – "Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н)

Перші матчі – 27 жовтня (нд), 13:00

  • "Прут" Видинів (Снятинський р-н) – ФК "Вербівці" (Городенківський р-н)

Перші матчі – 27 жовтня (нд), 14:00

  • ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н) – "Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н)
  • ФК "Тяпче" (Долинський р-н) – "Ураган" Черніїв (Тисменицький р-н)
  • ФК "Підгір'я" (Богородчанський р-н) – "Перспектив" Рашків (Городенківський р-н)

Нагадуємо, на стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів області для визначення переможця команди проведуть по дві гри. Перші матчі відбудуться на полях команд, вказаних у парах першими.

Матчі-відповіді відбудуться 3 листопада (неділя) о 13:00 крім пари "Ураган" (Черніїв) – ФК "Тяпче", які зіграють 10 листопада (неділя) о 13:00.

Якщо дві гри не виявлять переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів без додаткового часу.

Коментарі

Кацо Печеніжин
28 Жовтня, 2019 (18:31:39) · Кацо Печеніжин

Додайте, будь ласка останню гру Печеніжина з Воскресінцями, дорослі! В таблицю! Дякую!!!

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.

Попередні матчі

8 Тур 23.02 КОМАНДИ  Д 
10:00  Вовки - Голосків 1:0
10:30  М.Кам'янка - Гвіздець 2:3
11:00  Варатик-2 - Голосків 2:1
11:30  М.Кам'янка - Вовки 1:6
12:00  Хлібичин - Гвіздець 3:4
12:30  Варатик-2 - Політех 0:3
13:00  Ветерани40+ - КОРШІВ 2:0
13:30  Корнич - Політех 2:6
14:00  Хлібичин - Ветерани40+ 1:8
14:30  КОРШІВ - Корнич 4:2

Наступні матчі

9 Тур 1.03 КОМАНДИ  Д 
10:00  М.Кам'янка - КОРШІВ -:-
10:30  Гвіздець - Голосків -:-
11:00  М.Кам'янка - Варатик-2 -:-
11:30  Гвіздець - КОРШІВ -:-
12:00  Голосків - Хлібичин -:-
12:30  Варатик-2 - Надія -:-
13:00  Політех - Іванівці -:-
13:30  Вовки - Хлібичин -:-
14:00  Політех - Надія -:-
14:30  Іванівці - Вовки -:-

Бомбардири - Футзал

Синчук Ярослав - 10

Карковський Антон - 7

Жупник Олексій - 4

Сморжанюк Роман - 3

Стрик Мирослав - 2

Яценишин Іван - 2

Оступ Віталій - 2

Оринчак Богдан - 1

Бревко Володимир - 1

Попов Олександр - 1