Результати розіграшу 1/8 кубку району!

14 Вересня, 2019

11.09.2019 (середа)

1/8 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

ДОЗ (Коломия) - Карпати (Спас) Юнаки: 8:0, Дорослі 2:4

Отинія – Іванівці  Юнаки 4:1, Дорослі 0:2

Довбушівець (Печеніжин) – Метеор (Жукотин) Юнаки +:-, Дорослі 0:2 (дод.час)

Прометей (Матеївці) - ФК Хлібичин Юнаки 3:5, Дорослі 3:0

12.09.2019 (четвер)

1/8 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Мишин - Прут (Воскресинці) Юнаки +:-, Дорослі 5:4 (пен)

Спартак (Струпків) - Прут (Семаківці) Юнаки -:+, Дорослі -:+

ФК Голосків – ФК Черемхів Юнаки +:-, Дорослі 2:0

13.09.2019 (п’ятниця)

1/8 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Ювента (Лісна Слобідка) - Сокіл (Коршів) Юнаки -:+, Дорослі 0:2

Отже, в 1/4 проходять:

Юнаки:

ДОЗ, Отинія, Печеніжин,Хлібичин, Мишин, Семаківці, Голосків, КОРШІВ

Дорослі:

Спас, Іванівці, Жукотин, Матеївці, Мишин, Семаківці, Голосків, КОРШІВ

Дату жеребкування 1/4 Кубку району буде повідомлено згодом)

Нагадуємо, матчі 1/4 відбудуться 26 Вересня!!!

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.

Попередні матчі

10 Тур 7.03 КОМАНДИ  Д 
10:00  Хлібичин - Іванівці 2:2
10:30  Корнич - М.Кам'янка 1:2
11:00  Варатик-2 - Іванівці 1:5
11:30  Корнич - Хлібичин 1:4
12:00  Надія - М.Кам'янка 0:1
12:30  Ветерани - Варатик-2 8:0
13:00  КОРШІВ - Політех 4:1
13:30  Голосків - Надія 2:7
14:00  Політех - Ветерани 1:4
14:30  Голосків - КОРШІВ 1:2

Наступні матчі

11 Тур 15.03 КОМАНДИ  Д 
10:00  Корнич - Гвіздець -:-
10:30  Політех - Вовки -:-
11:00  Надія - Гвіздець -:-
11:30  Вовки - Корнич -:-
12:00  Голосків - Політех -:-
12:30  Хлібичин - Надія -:-
13:00  Ветерани - М.Кам'янка -:-
13:30  Голосків - Іванівці -:-
14:00  М.Кам'янка - Хлібичин -:-
14:30  Ветерани - Іванівці -:-

Бомбардири - Футзал

Карковський Антон - 15

Синчук Ярослав - 13

Сморжанюк Роман - 6

Жупник Олексій - 4

Стрик Мирослав - 3

Яценишин Іван - 3

Гуменюк Назар - 3

Оступ Віталій - 2

Оринчак Богдан - 1

Бревко Володимир - 1

Попов Олександр - 1