Першість області сезону 2020-2021 років: учасники та календар змагань

24 Вересня, 2020

На засіданні Виконавчого комітету ІФАФ, який відбувся 14 вересня, було затверджено склад учасників

обласних змагань з футболу сезону 2020-2021 років.

У Першості області (друга ліга) в поточному сезоні зіграє 12 команд:

 

  1. "Касова" (Бовшів)
  2. "Карпати" (Болехів)
  3. "Хутровик" (Тисмениця)
  4. "Покуття-Нептун" (Заболотів)
  5. "Карпати" (Кути)
  6. "Юність" (Верхня)
  7. "Придністров'я" (Тлумач)
  8. ФК "Вербівці" (Вербівці)
  9. "Сокіл" (Коршів)
  10. "Обрій" (Чернятин)
  11. "Карпати" (Старі Богородчани)
  12. "Колос Городенківщини" (Вільхівці)

Старт змагань  – 27 вересня, 16:00 год.

Матчі попереднього етапу розіграшу Кубка області відбудуться 7 жовтня 2020 р. На даному етапі змагань у боротьбі зійдуться 12 команд другої ліги та два представника першої – "Ураган" (Черніїв) і "Сокільське" (Тюдів).

На стадії 1/8 фіналу розіграшу обласного трофею до переможців попереднього етапу приєднаються учасники Всеукраїнських змагань з футболу ("Карпати" Брошнів-Осада, "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ, "Ніка-Вовчинець" Івано-Франківськ, "Варатик" Коломия) і сіяні команди першої ліги – "Покуття" (Коломия), "Нафтовик" (Долина), "Бескид" (Надвірна), ФК "Турка" (Турка), "Пробій" (Городенка).

Календар змагань:

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур27 вересня (неділя), 16:00
  • Придністров'я – Хутровик
  • Юність – Касова
  • Колос Городенків. – Покуття-Нептун
  • Карпати (Бол.) – Карпати (Старі Богор.)
  • Обрій – Сокіл
  • Карпати (Кути) – ФК Вербівці
2 тур4 жовтня (неділя), 15:00
  • Хутровик – ФК Вербівці
  • Сокіл – Карпати (Кути)
  • Карпати (Старі Богор.) – Обрій
  • Покуття-Нептун – Карпати (Бол.)
  • Касова – Колос Городенків.
  • Придністров'я – Юність
3 тур11 жовтня (неділя), 15:00
  • Юність – Хутровик
  • Колос Городенків. – Придністров'я
  • Карпати (Бол.) – Касова
  • Обрій – Покуття-Нептун
  • Карпати (Кути) – Карпати (Старі Богор.)
  • ФК Вербівці – Сокіл
4 тур14 жовтня (середа), 15:00
  • Хутровик – Сокіл
  • Карпати (Старі Богор.) – ФК Вербівці
  • Покуття-Нептун – Карпати (Кути)
  • Касова – Обрій
  • Придністров'я – Карпати (Бол.)
  • Юність – Колос Городенків.
5 тур18 жовтня (неділя), 15:00
  • Колос Городенків. – Хутровик
  • Карпати (Бол.) – Юність
  • Обрій – Придністров'я
  • Карпати (Кути) – Касова
  • ФК Вербівці – Покуття-Нептун
  • Сокіл – Карпати (Старі Богор.)
6 тур25 жовтня (неділя), 15:00
  • Хутровик – Карпати (Старі Богор.)
  • Покуття-Нептун – Сокіл
  • Касова – ФК Вербівці
  • Придністров'я – Карпати (Кути)
  • Юність – Обрій
  • Колос Городенків. – Карпати (Бол.)
7 тур28 жовтня (середа), 15:00
  • Карпати (Бол.) – Хутровик
  • Обрій – Колос Городенків.
  • Карпати (Кути) – Юність
  • ФК Вербівці – Придністров'я
  • Сокіл – Касова
  • Карпати (Старі Богор.) – Покуття-Нептун
8 тур1 листопада (неділя), 14:00
  • Хутровик – Покуття-Нептун
  • Касова – Карпати (Старі Богор.)
  • Придністров'я – Сокіл
  • Юність – ФК Вербівці
  • Колос Городенків. – Карпати (Кути)
  • Карпати (Бол.) – Обрій
9 тур8 листопада (неділя), 14:00
  • Обрій – Хутровик
  • Карпати (Кути) – Карпати (Бол.)
  • ФК Вербівці – Колос Городенків.
  • Сокіл – Юність
  • Карпати (Старі Богор.) – Придністров'я
  • Покуття-Нептун – Касова
10 тур15 листопада (неділя), 14:00
  • Хутровик – Касова
  • Придністров'я – Покуття-Нептун
  • Юність – Карпати (Старі Богор.)
  • Колос Городенків. – Сокіл
  • Карпати (Бол.) – ФК Вербівці
  • Обрій – Карпати (Кути)
11 тур22 листопада (неділя), 14:00
  • Карпати (Кути) – Хутровик
  • ФК Вербівці – Обрій
  • Сокіл – Карпати (Бол.)
  • Карпати (Старі Богор.) – Колос Городенків.
  • Покуття-Нептун – Юність
  • Касова – Придністров'я

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.

Попередні матчі

Тур 6  КОМАНДИ  Д 
25.10  Заболотів - КОРШІВ 2:3
25.10  Тисмениця - ст.Богородчани 0:3
25.10  Бовшів - Вербівці 1:1
25.10  Тлумач - Кути 0:3
25.10  Верхня - Чернятин 8:3
25.10  Вільхівці - Болехів 4:1

Наступні матчі

Тур 7  КОМАНДИ  Д 
28.10  КОРШІВ - Бовшів -:-
28.10  Болехів - Тисмениця -:-
28.10  Чернятин - Вільхівці -:-
28.10  Кути - Верхня -:-
28.10  Вербівці - Тлумач -:-
28.10  Ст.Боородчани - Заболотів -:-