Календар матчів Чемпіонату та Першості району з футболу (2 коло)

21 Червня, 2020

Календар матчів Чемпіонату та Першості району з футболу (2 коло)

Календар на 2 коло

(Чемпіонат району)

 

10 Тур  28.06.2020(Неділя) 17:00

“Довбушівець” Печеніжин –“Прометей”Матеївці

“Сокіл” Коршів – “ДОЗ” Коломия

“Прут” Воскресінці – ”Підгір’я” Іваніці

“Карпати”Спас – “Метеор”Жукотин

 

11 Тур  4.07.2020 (Субота) 18:00

“Метеор”Жукотин - “Прут”Воскресінці

     5.07.2020 (Неділя) 17:00

”Підгір’я”Іваніці – “Сокіл”Коршів

“ДОЗ” Коломия– “Довбушівець” Печеніжин

 ФК Хлібичин – “Карпати” Спас

 

12 Тур  11.07.2020 (Субота) 18:00

“Довбушівець” Печеніжин – ”Підгір’я” Іваніці

    12.07.2020 (Неділя) 17:00

“Прут”Воскресінці – ФК Хлібичин

“Сокіл”Коршів - “Метеор”Жукотин

“Прометей”Матеївці  - “ДОЗ” Коломия

 

13 Тур  18.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Хлібичин - “Сокіл”Коршів

    19.07.2020 (Неділя) 17:00

”Підгір’я” Іваніці – “Прометей” Матеївці 

“Метеор” Жукотин – “Довбушівець” Печеніжин

“Карпати” Спас – “Прут”Воскресінці

 

14 Тур  25.07.2020 (Субота) 18:00

“ДОЗ” Коломия – ”Підгір’я” Іваніці

26.07.2020 (Неділя) 17:00

“Прометей” Матеївці - “Метеор” Жукотин

“Сокіл” Коршів – “Карпати” Спас

“Довбушівець” Печеніжин – ФК Хлібичин

 

15 Тур  1.08.2020 (Субота) 18:00

“Карпати” Спас - “Довбушівець” Печеніжин

    2.08.2020 (Неділя) 17:00

“Прут” Воскресінці - “Сокіл” Коршів

ФК Хлібичин – “Прометей”Матеївці

“Метеор”Жукотин – “ДОЗ” Коломия

 

16 Тур  8.08.2020 (Субота) 18:00

“ДОЗ” Коломия - ФК Хлібичин

    9.08.2020 (Неділя) 17:00

“Прометей”Матеївці - “Карпати” Спас

 “Довбушівець” Печеніжин - “Прут” Воскресінці

”Підгір’я” Іваніці - “Метеор” Жукотин

 

17 Тур  15.08.2020 (Субота) 18:00

“Прут”Воскресінці - “Прометей”Матеївці

     16.08.2020 (Неділя) 17:00

“Сокіл” Коршів - “Довбушівець” Печеніжин

ФК Хлібичин – ”Підгір’я” Іваніці

“Карпати” Спас - “ДОЗ” Коломия

 

23 Серпня Кубок Коломийського району ФІНАЛ

 

18 Тур  30.08.2020 (Неділя) 17:00

”Підгір’я” Іваніці - “Карпати” Спас

“Прометей” Матеївці - “Сокіл” Коршів

“ДОЗ” Коломия - “Прут” Воскресінці

“Метеор”Жукотин - ФК Хлібичин

 

Календар 2 коло

(Першість району)


8  Тур  4.07.2020 (Субота) 18:00

“Прут” Семаківці – ФК Черемхів

5.07.2020 (Неділя) 17:00

“Княгинин” Підгайчики – ФК Отинія

ФК Мишин – ФК Голосків

 

9  Тур  11.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Голосків – ”Ювента”Л.Слобідка

12.07.2020 (Неділя) 17:00

ФК Отинія – ”Прут” Семаківці

ФК Черемхів – ФК Мишин

 

10 Тур  18.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Мишин – ФК Отинія

19.07.2020 (Неділя) 17:00

“Княгинин” Підгайчики - “Прут” Семаківці

”Ювента” Л.Слобідка – ФК Черемхів

 

11 Тур  25.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Голосків - “Княгинин” Підгайчики

26.07.2020 (Неділя) 17:00

ФК Отинія - ”Ювента” Л.Слобідка

“Прут” Семаківці – ФК Мишин

 

12 Тур  1.08.2020 (Субота) 18:00

”Ювента” Л.Слобідка - “Прут” Семаківці

2.08.2020 (Неділя) 17:00

ФК Голосків – ФК Черемхів

“Княгинин” Підгайчики - ФК Мишин

 

13 Тур  8.08.2020 (Субота) 18:00

ФК Черемхів - “Княгинин” Підгайчики

9.08.2020 (Неділя) 17:00

ФК Отинія – ФК Голосків

ФК Мишин - ”Ювента” Л.Слобідка

 

14 Тур  16.08.2020 (Неділя) 17:00

ФК Черемхів – ФК Отинія

ФК Голосків - “Прут” Семаківці

“Княгинин” Підгайчики - ”Ювента” Л.Слобідка

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.

Попередні матчі

Тур 12  КОМАНДИ  Д 
1.08  Спас - Печеніжин 0:3
2.08  Воскресінці - КОРШІВ 0:2
2.08  Жукотин - Доз 1:2
2.08  Хлібичин - Матеївці 2:5

Наступні матчі

Тур 13  КОМАНДИ  Д 
8.07  Доз - Хлібичин 4:1
9.07  Іванівці - Жукотин -:-
9.07  Матеївці - Спас 3:0
9.07  Печеніжин - Воскресінці -:-