Новини

Календар матчів 1 Ліги Чемпіонату прикарпаття з футзалу

Календар матчів 1 Ліги Чемпіонату прикарпаття з футзалу

24 Листопада, 2019 · Вася Гультайчук

Календар матчів 1 Ліги Чемпіонату прикарпаття з футзалу

Міжрайонний чемпіонат Прикарпаття з футзалу стартує 23 листопада перехідними матчами.

Міжрайонний чемпіонат Прикарпаття з футзалу стартує 23 листопада перехідними матчами.

21 Листопада, 2019 · Вася Гультайчук

Міжрайонний чемпіонат Прикарпаття з футзалу стартує 23 листопада перехідними матчами.

Кубок чемпіонів міст і районів: 1/8 фіналу – матчі неділі

Кубок чемпіонів міст і районів: 1/8 фіналу – матчі неділі

27 Жовтня, 2019 · Вася Гультайчук

Кубок чемпіонів міст і районів: 1/8 фіналу – матчі неділі

Кубок чемпіонів міст і районів: 1/8 фіналу – матчі суботи

Кубок чемпіонів міст і районів: 1/8 фіналу – матчі суботи

26 Жовтня, 2019 · Вася Гультайчук

Кубок чемпіонів міст і районів: 1/8 фіналу – матчі суботи

Відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів області

Відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів області

22 Жовтня, 2019 · Вася Гультайчук

Відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів області

Результати розіграшу 1/4 кубку району!

Результати розіграшу 1/4 кубку району!

26 Вересня, 2019 · Вася Гультайчук

Результати розіграшу 1/4 кубку району!

Відбулось Жеребкування 1/4 кубку району

Відбулось Жеребкування 1/4 кубку району

20 Вересня, 2019 · Вася Гультайчук

Відбулось Жеребкування 1/4 кубку району

Результати розіграшу 1/8 кубку району!

Результати розіграшу 1/8 кубку району!

14 Вересня, 2019 · Вася Гультайчук

Результати розіграшу 1/8 кубку району!

Попередні матчі

10 Тур 7.03 КОМАНДИ  Д 
10:00  Хлібичин - Іванівці 2:2
10:30  Корнич - М.Кам'янка 1:2
11:00  Варатик-2 - Іванівці 1:5
11:30  Корнич - Хлібичин 1:4
12:00  Надія - М.Кам'янка 0:1
12:30  Ветерани - Варатик-2 8:0
13:00  КОРШІВ - Політех 4:1
13:30  Голосків - Надія 2:7
14:00  Політех - Ветерани 1:4
14:30  Голосків - КОРШІВ 1:2

Наступні матчі

11 Тур 15.03 КОМАНДИ  Д 
10:00  Корнич - Гвіздець -:-
10:30  Політех - Вовки -:-
11:00  Надія - Гвіздець -:-
11:30  Вовки - Корнич -:-
12:00  Голосків - Політех -:-
12:30  Хлібичин - Надія -:-
13:00  Ветерани - М.Кам'янка -:-
13:30  Голосків - Іванівці -:-
14:00  М.Кам'янка - Хлібичин -:-
14:30  Ветерани - Іванівці -:-

Бомбардири - Футзал

Карковський Антон - 15

Синчук Ярослав - 13

Сморжанюк Роман - 6

Жупник Олексій - 4

Стрик Мирослав - 3

Яценишин Іван - 3

Гуменюк Назар - 3

Оступ Віталій - 2

Оринчак Богдан - 1

Бревко Володимир - 1

Попов Олександр - 1