Сезон 2017

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ - ДОРОСЛІ

МісцеКомандаIВНПМO
1
ФК Голосків
20170363:2651
2
ФК Отинія
20142443:1544
3
"Сокіл" Коршів
20132556:2941
4
"Княгинин" Підгайчики
20124442:1640
5
"Ювента" Лісна Слобідка
2093846:4230
6
ФК Королівка-Корнич
2084835:3628
7
"Підгір'я" Іванівці-Товмачик
20721134:4023
8
ФК Молодятин
20631129:3721
9
"Діброва" Годи-Добровідка
20551031:4520
10
ФК Мишин
20611333:6419
11
"Нива" Джурків
2000209:710

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ - ЮНАКИ

МісцеКомандаIВНПМO
1
"Підгір'я" Іванівці-Товмачик
20144255:2446
2
ФК Мишин
20142468:1944
3
"Ювента" Лісна Слобідка
20114544:2837
4
ФК Королівка-Корнич
20113648:3936
5
ФК Молодятин
20112738:3435
6
"Княгинин" Підгайчики
2093840:4030
7
"Діброва" Годи-Добровідка
2074941:3625
8
ФК Голосків
20711243:6022
9
"Сокіл" Коршів
20541123:5219
10
ФК Отинія
20321521:5411
11
"Нива" Джурків
20231514:499

Календар

Тур 1ЮД
30 Квітня, 2017ФК Королівка-Корнич – "Княгинин" Підгайчики4:30:0
30 Квітня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – ФК Молодятин4:04:1
30 Квітня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – "Ювента" Лісна Слобідка1:11:3
30 Квітня, 2017ФК Мишин – "Сокіл" Коршів0:03:7
30 Квітня, 2017"Нива" Джурків – ФК Отинія1:11:2

Тур 2ЮД
7 Травня, 2017"Сокіл" Коршів – "Нива" Джурків0:36:0
7 Травня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Мишин0:34:2
7 Травня, 2017ФК Молодятин – "Діброва" Годи-Добровідка3:30:1
7 Травня, 2017"Княгинин" Підгайчики – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик1:12:1
7 Травня, 2017ФК Голосків – ФК Королівка-Корнич5:25:0

Тур 3ЮД
13 Травня, 2017ФК Мишин – ФК Молодятин6:02:1
14 Травня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – ФК Голосків4:11:2
14 Травня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – "Княгинин" Підгайчики5:11:1
14 Травня, 2017"Нива" Джурків – "Ювента" Лісна Слобідка0:33:5
14 Травня, 2017ФК Отинія – "Сокіл" Коршів1:24:0

Тур 4ЮД
20 Травня, 2017ФК Голосків – "Діброва" Годи-Добровідка4:14:1
20 Травня, 2017ФК Королівка-Корнич – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик1:12:1
21 Травня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Отинія4:20:1
21 Травня, 2017ФК Молодятин – "Нива" Джурків0:14:2
21 Травня, 2017"Княгинин" Підгайчики – ФК Мишин0:65:0

Тур 5ЮД
27 Травня, 2017"Нива" Джурків – "Княгинин" Підгайчики1:20:3
27 Травня, 2017"Сокіл" Коршів – "Ювента" Лісна Слобідка0:34:3
28 Травня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Королівка-Корнич0:33:1
28 Травня, 2017ФК Мишин – ФК Голосків5:02:6
28 Травня, 2017ФК Отинія – ФК Молодятин2:54:0

Тур 6ЮД
3 Червня, 2017"Княгинин" Підгайчики – ФК Отинія3:00:0
3 Червня, 2017ФК Королівка-Корнич – ФК Мишин2:24:2
4 Червня, 2017ФК Молодятин – "Сокіл" Коршів3:03:5
4 Червня, 2017ФК Голосків – "Нива" Джурків3:05:1
4 Червня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – "Діброва" Годи-Добровідка2:11:0

Тур 7ЮД
10 Червня, 2017ФК Отинія – ФК Голосків4:04:0
10 Червня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Молодятин1:13:2
11 Червня, 2017ФК Мишин – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик5:23:0
11 Червня, 2017"Нива" Джурків – ФК Королівка-Корнич5:50:5
11 Червня, 2017"Сокіл" Коршів – "Княгинин" Підгайчики0:11:1

Тур 8ЮД
17 Червня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – "Нива" Джурків4:24:1
17 Червня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Мишин1:44:2
18 Червня, 2017"Княгинин" Підгайчики – "Ювента" Лісна Слобідка3:32:0
18 Червня, 2017ФК Голосків – "Сокіл" Коршів6:21:0
18 Червня, 2017ФК Королівка-Корнич – ФК Отинія2:10:3

Тур 9ЮД
24 Червня, 2017"Сокіл" Коршів – ФК Королівка-Корнич0:43:1
24 Червня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Голосків2:22:5
25 Червня, 2017"Нива" Джурків – "Діброва" Годи-Добровідка0:01:7
25 Червня, 2017ФК Отинія – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик0:11:2
25 Червня, 2017ФК Молодятин – "Княгинин" Підгайчики0:42:1

Тур 10ЮД
1 Липня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – "Сокіл" Коршів5:01:2
1 Липня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Отинія3:11:1
2 Липня, 2017ФК Голосків – ФК Молодятин1:32:0
2 Липня, 2017ФК Королівка-Корнич – "Ювента" Лісна Слобідка2:13:3
2 Липня, 2017ФК Мишин – "Нива" Джурків+:-+:-

Тур 11ЮД
8 Липня, 2017ФК Молодятин – ФК Королівка-Корнич1:01:1
8 Липня, 2017"Княгинин" Підгайчики – ФК Голосків3:22:1
9 Липня, 2017"Сокіл" Коршів – "Діброва" Годи-Добровідка0:43:0
9 Липня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик4:04:1
12 Липня, 2017ФК Отинія – ФК Мишин2:15:1

Тур 12ЮД
5 Серпня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – "Сокіл" Коршів7:12:2
5 Серпня, 2017ФК Мишин – ФК Отинія9:02:1
6 Серпня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – "Ювента" Лісна Слобідка2:01:1
6 Серпня, 2017ФК Голосків – "Княгинин" Підгайчики3:63:1
6 Серпня, 2017ФК Королівка-Корнич – ФК Молодятин3:02:2

Тур 13ЮД
12 Серпня, 2017"Сокіл" Коршів – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик1:14:1
12 Серпня, 2017ФК Отинія – "Діброва" Годи-Добровідка1:33:0
13 Серпня, 2017ФК Молодятин – ФК Голосків3:00:2
13 Серпня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Королівка-Корнич4:00:2
13 Серпня, 2017"Нива" Джурків – ФК Мишин1:40:3

Тур 14ЮД
19 Серпня, 2017ФК Королівка-Корнич – "Сокіл" Коршів2:33:0
19 Серпня, 2017ФК Голосків – "Ювента" Лісна Слобідка7:13:0
20 Серпня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – "Нива" Джурків3:03:0
20 Серпня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – ФК Отинія3:00:1
20 Серпня, 2017"Княгинин" Підгайчики – ФК Молодятин0:23:1

Тур 15ЮД
26 Серпня, 2017"Нива" Джурків – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик0:30:3
26 Серпня, 2017ФК Мишин – "Діброва" Годи-Добровідка3:05:3
27 Серпня, 2017"Сокіл" Коршів – ФК Голосків6:16:1
27 Серпня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – "Княгинин" Підгайчики1:02:1
27 Серпня, 2017ФК Отинія – ФК Королівка-Корнич0:34:1

Тур 16ЮД
2 Вересня, 2017ФК Голосків – ФК Отинія3:02:0
2 Вересня, 2017ФК Молодятин – "Ювента" Лісна Слобідка4:13:1
3 Вересня, 2017"Княгинин" Підгайчики – "Сокіл" Коршів1:12:1
3 Вересня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – ФК Мишин4:23:1
3 Вересня, 2017ФК Королівка-Корнич – "Нива" Джурків3:03:0

Тур 17ЮД
9 Вересня, 2017ФК Отинія – "Княгинин" Підгайчики0:32:0
9 Вересня, 2017ФК Мишин – ФК Королівка-Корнич6:01:3
10 Вересня, 2017"Нива" Джурків – ФК Голосків0:30:3
10 Вересня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик1:12:2
24 Вересня, 2017"Сокіл" Коршів – ФК Молодятин3:03:0

Тур 18ЮД
16 Вересня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – "Сокіл" Коршів3:01:3
16 Вересня, 2017"Княгинин" Підгайчики – "Нива" Джурків3:03:0
17 Вересня, 2017ФК Королівка-Корнич – "Діброва" Годи-Добровідка2:12:0
17 Вересня, 2017ФК Голосків – ФК Мишин0:34:0
17 Вересня, 2017ФК Молодятин – ФК Отинія4:10:1

Тур 19ЮД
23 Вересня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Голосків3:02:7
23 Вересня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – ФК Королівка-Корнич5:23:2
24 Вересня, 2017ФК Отинія – "Ювента" Лісна Слобідка1:32:5
24 Вересня, 2017"Нива" Джурків – ФК Молодятин0:30:3
24 Вересня, 2017ФК Мишин – "Княгинин" Підгайчики3:00:3

Тур 20ЮД
30 Вересня, 2017ФК Молодятин – ФК Мишин4:05:0
30 Вересня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – "Нива" Джурків3:03:0
1 Жовтня, 2017"Сокіл" Коршів – ФК Отинія1:10:1
1 Жовтня, 2017ФК Голосків – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик2:65:4
1 Жовтня, 2017"Княгинин" Підгайчики – "Діброва" Годи-Добровідка4:34:0

Тур 21ЮД
8 Жовтня, 2017"Нива" Джурків – "Сокіл" Коршів0:30:3
8 Жовтня, 2017ФК Мишин – "Ювента" Лісна Слобідка0:33:3
8 Жовтня, 2017"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Молодятин1:20:0
8 Жовтня, 2017"Підгір'я" Іванівці-Товмачик – "Княгинин" Підгайчики3:11:5
8 Жовтня, 2017ФК Королівка-Корнич – ФК Голосків6:00:2

Тур 22ЮД
15 Жовтня, 2017"Сокіл" Коршів – ФК Мишин0:63:1
15 Жовтня, 2017"Княгинин" Підгайчики – ФК Королівка-Корнич1:23:0
15 Жовтня, 2017ФК Молодятин – "Підгір'я" Іванівці-Товмачик0:31:0
15 Жовтня, 2017"Ювента" Лісна Слобідка – "Діброва" Годи-Добровідка3:03:0
15 Жовтня, 2017ФК Отинія – "Нива" Джурків3:03:0

Попередні матчі

8 Тур КОМАНДИ Ю  Д
13.10.19  КОРШІВ - Іванівці 3:1 2:0
13.10.19  Печеніжин - ДОЗ 1:2 0:0
13.10.19  Воскресінці - Жукотин 0:0 2:3
13.10.19  Спас - Хлібичин 0:0 1:2

Наступні матчі

9 Тур КОМАНДИ Ю  Д
20.10.19  ДОЗ - КОРШІВ -:- -:-
20.10.19  Матеївці - Печеніжин -:- -:-
20.10.19  Жукотин - Спас -:- -:-
20.10.19  Іванівці - Воскресінці -:- -:-