Сезон 2016

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ - ДОРОСЛІ

Місце Команда I В Н П М +/- O
1 22 17 5 0 88:15 +73 56
2 22 16 2 4 63:25 +38 50
3 22 14 4 4 73:27 +46 46
4 22 12 4 6 46:30 +16 40
5 22 10 5 7 35:28 +7 35
6 22 7 2 13

29:64

-35 23
7 22 6 4 12 34:50 -16 22
8 22 6 4 12 29:52 -23 22
9 22 6 4 12

37:62

-25 22
10 22 6 3 13 31:52 -21 21
11 22 5 4 13 31:59 -28 19
12 22 4 5 13 32:64 -32 17
 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ - ЮНАКИ

Місце Команда I В Н П М +/- O
1 22 18 1 3 75:12 +63 55
2 22 17 2 3 56:17 +39 53
3 22 11 5 6 41:26 +15 38
4 22 11 4 7 40:38 +2 37
5 22 10 3 9 39:34 +5 33
6 22 9 4 9 33:28 +5 31
7 22 9 3 10 39:46 -7 30
8 22 8 5 9 34:35 -1 29
9 22 8 1 13 28:49 -21 25
10 22 6 3 13 25:40 -15 21
11 22 5 1 16 15:60 -45 16
12 22 3 2 17 16:56 -40 11

Календар

Тур 1ЮД
17 Квітня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Підгір'я" Іванівці3:12:0
17 Квітня, 2016ФК Хлібичин – ФК Угорники5:00:3
17 Квітня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Метеор" Жукотин2:10:0
17 Квітня, 2016"Спартак" Струпків – "Прут" Воскресінці2:09:1
17 Квітня, 2016ФК Сопів – "Прометей" Матеївці2:01:4
17 Квітня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Євромікс"Дебеславці ФК2:00:5

Тур 2ЮД
23 Квітня, 2016"Прут" Воскресінці – ФК Хлібичин3:00:2
24 Квітня, 2016ФК Угорники – "СОКІЛ" КОРШІВ3:18:0
24 Квітня, 2016"Підгір'я" Іванівці – ФК Сопів0:22:2
24 Квітня, 2016"Метеор" Жукотин – "Євромікс"Дебеславці ФК7:00:1
24 Квітня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Спартак" Струпків2:30:1
24 Квітня, 2016"Прометей" Матеївці – "Довбушівець" Печеніжин2:14:0

Тур 3ЮД
10 Липня, 2016"Спартак" Струпків – "Метеор" Жукотин1:11:1
10 Липня, 2016ФК Сопів – ФК Угорники1:21:6
10 Липня, 2016ФК Хлібичин – "FC Skiff" Черемхів3:21:2
10 Липня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Прут" Воскресінці1:15:2
10 Липня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Підгір'я" Іванівці1:11:0
10 Липня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "Прометей" Матеївці1:11:1

Тур 4ЮД
14 Травня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Євромікс"Дебеславці ФК3:01:1
15 Травня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "СОКІЛ" КОРШІВ0:34:0
15 Травня, 2016"Прут" Воскресінці – ФК Сопів2:42:0
15 Травня, 2016"Метеор" Жукотин – "Прометей" Матеївці4:02:0
15 Травня, 2016ФК Угорники – "Довбушівець" Печеніжин2:14:0
15 Травня, 2016"Спартак" Струпків – ФК Хлібичин1:12:1

Тур 5ЮД
21 Травня, 2016ФК Сопів – "FC Skiff" Черемхів1:21:0
22 Травня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Прут" Воскресінці4:15:3
22 Травня, 2016ФК Хлібичин – "Метеор" Жукотин1:51:1
22 Травня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – ФК Угорники2:00:2
22 Травня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Спартак" Струпків1:00:5
22 Травня, 2016"Прометей" Матеївці – "Підгір'я" Іванівці1:04:1

Тур 6ЮД
28 Травня, 2016ФК Угорники – "Прометей" Матеївці1:26:1
29 Травня, 2016"Прут" Воскресінці – "Євромікс"Дебеславці ФК1:01:2
29 Травня, 2016ФК Хлібичин – "СОКІЛ" КОРШІВ1:32:0
29 Травня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Довбушівець" Печеніжин2:22:2
29 Травня, 2016"Метеор" Жукотин – "Підгір'я" Іванівці8:18:1
29 Травня, 2016"Спартак" Струпків – ФК Сопів1:13:0

Тур 7ЮД
5 Червня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Спартак" Струпків3:01:1
5 Червня, 2016"Підгір'я" Іванівці – ФК Угорники1:13:3
5 Червня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Метеор" Жукотин0:10:3
5 Червня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "FC Skiff" Черемхів3:25:1
5 Червня, 2016ФК Сопів – ФК Хлібичин4:04:0
5 Червня, 2016"Прометей" Матеївці – "Прут" Воскресінці2:14:2

Тур 8ЮД
12 Червня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Прометей" Матеївці2:21:1
12 Червня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – ФК Сопів1:13:3
12 Червня, 2016"Метеор" Жукотин – ФК Угорники1:00:0
12 Червня, 2016"Спартак" Струпків – "Євромікс"Дебеславці ФК1:03:4
12 Червня, 2016"Прут" Воскресінці – "Підгір'я" Іванівці1:12:1
12 Червня, 2016ФК Хлібичин – "Довбушівець" Печеніжин1:33:0

Тур 9ЮД
18 Червня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "СОКІЛ" КОРШІВ2:13:2
18 Червня, 2016ФК Угорники – "Прут" Воскресінці4:09:0
19 Червня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – ФК Хлібичин2:03:0
19 Червня, 2016"Прометей" Матеївці – "Спартак" Струпків4:11:1
19 Червня, 2016ФК Сопів – "Метеор" Жукотин3:14:1
19 Червня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "FC Skiff" Черемхів3:04:2

Тур 10ЮД
26 Червня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Євромікс"Дебеславці ФК4:10:2
26 Червня, 2016"Спартак" Струпків – "Підгір'я" Іванівці3:29:0
26 Червня, 2016ФК Сопів – "Довбушівець" Печеніжин1:05:2
26 Червня, 2016"Метеор" Жукотин – "Прут" Воскресінці7:03:0
26 Червня, 2016ФК Хлібичин – "Прометей" Матеївці4:00:3
26 Червня, 2016"FC Skiff" Черемхів – ФК Угорники3:00:5

Тур 11ЮД
3 Липня, 2016ФК Угорники – "Спартак" Струпків0:04:2
3 Липня, 2016"Прометей" Матеївці – "СОКІЛ" КОРШІВ3:03:0
3 Липня, 2016"Прут" Воскресінці – "FC Skiff" Черемхів1:30:3
3 Липня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Метеор" Жукотин2:11:3
3 Липня, 2016"Підгір'я" Іванівці – ФК Хлібичин3:02:2
3 Липня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – ФК Сопів0:14:2

Тур 12ЮД
7 Серпня, 2016"Метеор" Жукотин – "Довбушівець" Печеніжин2:10:0
7 Серпня, 2016ФК Сопів – "Євромікс"Дебеславці ФК6:01:4
7 Серпня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Прометей" Матеївці1:11:2
7 Серпня, 2016ФК Хлібичин – "Підгір'я" Іванівці1:03:1
7 Серпня, 2016"Спартак" Струпків – ФК Угорники2:01:1
7 Серпня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Прут" Воскресінці2:01:2

Тур 13ЮД
13 Серпня, 2016"Прут" Воскресінці – "Метеор" Жукотин0:32:1
13 Серпня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Спартак" Струпків2:21:3
14 Серпня, 2016ФК Угорники – "FC Skiff" Черемхів1:27:2
14 Серпня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "СОКІЛ" КОРШІВ0:17:0
14 Серпня, 2016"Прометей" Матеївці – ФК Хлібичин5:14:2
14 Серпня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – ФК Сопів1:21:1

Тур 14ЮД
20 Серпня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "Довбушівець" Печеніжин2:03:0
20 Серпня, 2016ФК Хлібичин – "Євромікс"Дебеславці ФК3:04:2
21 Серпня, 2016"Метеор" Жукотин – ФК Сопів2:04:0
21 Серпня, 2016"Спартак" Струпків – "Прометей" Матеївці2:01:0
21 Серпня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Підгір'я" Іванівці0:21:2
21 Серпня, 2016"Прут" Воскресінці – ФК Угорники3:00:4

Тур 15ЮД
27 Серпня, 2016ФК Угорники – "Метеор" Жукотин0:34:0
27 Серпня, 2016"Прометей" Матеївці – "FC Skiff" Черемхів1:23:0
28 Серпня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Прут" Воскресінці3:02:1
28 Серпня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – ФК Хлібичин3:05:0
28 Серпня, 2016ФК Сопів – "СОКІЛ" КОРШІВ2:14:0
28 Вересня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "Спартак" Струпків0:102:1

Тур 16ЮД
3 Вересня, 2016ФК Хлібичин – ФК Сопів0:56:3
3 Вересня, 2016"Спартак" Струпків – "Довбушівець" Печеніжин3:17:0
4 Вересня, 2016"Метеор" Жукотин – "СОКІЛ" КОРШІВ4:02:1
4 Вересня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Євромікс"Дебеславці ФК6:00:3
4 Вересня, 2016"Прут" Воскресінці – "Прометей" Матеївці0:13:1
4 Вересня, 2016ФК Угорники – "Підгір'я" Іванівці1:27:2

Тур 17ЮД
10 Вересня, 2016"Прометей" Матеївці – ФК Угорники3:22:2
10 Вересня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "Прут" Воскресінці3:07:1
11 Вересня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Метеор" Жукотин0:20:1
11 Вересня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "FC Skiff" Черемхів4:16:2
11 Вересня, 2016ФК Сопів – "Спартак" Струпків2:11:11
5 Жовтня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – ФК Хлібичин1:26:1

Тур 18ЮД
17 Вересня, 2016"Метеор" Жукотин – ФК Хлібичин3:01:0
17 Вересня, 2016"Прут" Воскресінці – "Довбушівець" Печеніжин0:32:1
17 Вересня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Прометей" Матеївці3:32:3
21 Вересня, 2016"Спартак" Струпків – "СОКІЛ" КОРШІВ3:13:2
29 Вересня, 2016"FC Skiff" Черемхів – ФК Сопів1:33:1
5 Жовтня, 2016ФК Угорники – "Євромікс"Дебеславці ФК3:05:0

Тур 19ЮД
24 Вересня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "Підгір'я" Іванівці0:35:1
24 Вересня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – "FC Skiff" Черемхів0:02:2
25 Вересня, 2016"Прометей" Матеївці – "Метеор" Жукотин0:34:0
25 Вересня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – ФК Угорники1:10:1
25 Вересня, 2016ФК Сопів – "Прут" Воскресінці3:01:1
25 Вересня, 2016ФК Хлібичин – "Спартак" Струпків0:20:2

Тур 20ЮД
1 Жовтня, 2016"Метеор" Жукотин – "Спартак" Струпків2:02:4
1 Жовтня, 2016ФК Угорники – ФК Сопів1:33:0
2 Жовтня, 2016"FC Skiff" Черемхів – ФК Хлібичин1:21:0
2 Жовтня, 2016"Прут" Воскресінці – "СОКІЛ" КОРШІВ0:31:0
2 Жовтня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Довбушівець" Печеніжин1:23:0
2 Жовтня, 2016"Прометей" Матеївці – "Євромікс"Дебеславці ФК3:00:2

Тур 21ЮД
8 Жовтня, 2016ФК Хлібичин – "Прут" Воскресінці3:03:3
8 Жовтня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Прометей" Матеївці1:52:0
9 Жовтня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "Метеор" Жукотин0:30:1
9 Жовтня, 2016ФК Сопів – "Підгір'я" Іванівці3:32:1
9 Жовтня, 2016"СОКІЛ" КОРШІВ – ФК Угорники4:01:1
9 Жовтня, 2016"Спартак" Струпків – "FC Skiff" Черемхів0:33:2

Тур 22ЮД
16 Жовтня, 2016"Метеор" Жукотин – "FC Skiff" Черемхів12:11:4
16 Жовтня, 2016"Прут" Воскресінці – "Спартак" Струпків0:33:0
16 Жовтня, 2016ФК Угорники – ФК Хлібичин3:03:0
16 Жовтня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "СОКІЛ" КОРШІВ2:12:2
16 Жовтня, 2016"Прометей" Матеївці – ФК Сопів1:61:0
16 Жовтня, 2016"Євромікс"Дебеславці ФК – "Довбушівець" Печеніжин3:03:0

Попередні матчі

1 Тур 30.11 КОМАНДИ  Д
10:00  Політех - Хлібичин 4:2
10:30  КОРШІВ - Варатик 2:0
11:00  Політех - Гвіздець 4:0
11:30  Хлібичин - КОРШІВ 2:5
12:00  Варатик - Вовки Коломия 1:1
12:30  Гвіздець - Ветерани 40+ 0:3
13:00  Корнич - Синевір Іванівці 3:1
13:30  Вовки Коломия - Надія 0:3
14:00  Корнич - Ветерани 40+ 2:3
14:30  Надія - Синевір Іванівці 0:2

 

Наступні матчі

2 Тур 8.12 КОМАНДИ  Д 
10:00  М.Кам'янка - Голосків 4:1
10:30  Ветерани 40+ - Надія 1:2
11:00  М.Кам'янка - Іванівці 3:2
11:30  Голосків - Ветерани 40+ 0:2
12:00  Надія - Корнич 2:1
12:30  Іванівці - КОРШІВ 1:2
13:00  Вовки Коломия - Гвіздець 3:0
13:30  Корнич - Варатик 5:0
14:00  КОРШІВ - Вовки Коломия 0:1
14:30  Гвіздець - Варатик 2:1

Бомбардири - Футзал

Карковський Антон - 3

Сморжанюк Роман - 2

Синчук Ярослав - 1

Оринчак Богдан - 1

Жупник Олексій - 1

Оступ Віталій - 1