Сезон 2013

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ - ДОРОСЛІ

Місце Команда I В Н П М +/- O
1 "Спартак" Струпків 26 19 7 0 77:20 +57 64
2 "Метеор" Жукотин 26 18 7 1 43:12 +31 61
3 "Прут" Воскресінці 26 17 4 5 46:27 +19 55
4 ФК КОРШІВ 26 16 1 9 69:38 +31 49
5 "Нива" М.Кам`янка 26 12 7 7 37:28 +9 43
6 "Прут" Семаківці 26 12 5 9 34:32 +2 41
7 ФК Верхній Вербіж 26 10 7 9 40:48 -8 37
8 ФК Лісний Хлібичин 26 10 6 10 39:44 -5 36
9 ФК Дебеславці 26 10 5 11 29:35 -6 35
10 ФК Угорники 26 9 1 16 35:61 -26 28
11 ФК Молодятин 26 7 4 15 30:45 -15 24
12 "Карпати" Спас 26 6 2 18 20:52 -32 20
13 "Синевір" Іванівці 26 5 3 18 21:59 -38 18
14 ФК Шепарівці 26 1 1 24 7:47 -40 0

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ - ЮНАКИ

МІСЦЕ КОМАНДА І В Н П М +/- О
1 "Карпати" Спас 26 20 4 2 58:18 +40 64
2 "Метеор" Жукотин 26 20 2 4 62:15 +47 62
3 ФК Лісний Хлібичин 26 18 4 4 58:24 +34 58
4 ФК Угорники 26 14 2 10 59:47 +12 44
5 "Прут" Воскресінці 26 13 4 10 32:36 -4 40
6 ФК КОРШІВ 26 11 4 10 53:48 +5 37
7 "Спартак" Струпків 26 11 2 13 39:59 -20 35
8 ФК Верхній Вербіж 26 10 6 10 42:42 0 34
9 ФК Молодятин 26 11 2 13 49:45 +4 33
10 "Прут" Семаківці 26 9 3 14 33:42 -9 30
11 "Синевір" Іванівці 26 6 5 15 28:55 -27 21
12 ФК Шепарівці 26 6 2 18 23:43 -20 19
13 "Нива" М.Кам'янка 26 4 8 14 30:65 -35 19
14 ФК Дебеславці 26 4 3 19 23:59 -36 12

Календар

Тур 1, 21 Квітня, 2013ЮД
ФК "Прут" Воскресінці – ФК КОРШІВ2:20:2
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж1:33:1
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Ліга" Дебеславці2:21:0
ФК "Карпати" Спас – ФК Угорники10:02:3
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Метеор" Жукотин0:30:0
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК Молодятин0:31:1
ФК "Прут" Семаківці – ФК Лісний Хлібичин1:13:0

Тур 2, 28 Квітня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК Лісний Хлібичин1:21:1
ФК Молодятин – ФК "Прут" Семаківці2:11:0
ФК КОРШІВ – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці2:02:0
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Прут" Воскресінці6:21:0
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Синівір" Іванівці3:12:1
ФК "Карпати" Спас – ФК "Спартак" Струпків4:11:2
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК Угорники0:12:0

Тур 3, 2 Травня, 2013ЮД
ФК Угорники – ФК "Нива" М.Кам`янка4:22:0
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Ліга" Дебеславці1:26:0
ФК "Прут" Семаківці – ФК КОРШІВ3:03:1
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Карпати" Спас0:21:2
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Метеор" Жукотин0:23:1
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж2:10:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК Молодятин0:11:0

Тур 4, 9 Травня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК Молодятин1:91:1
ФК КОРШІВ – ФК Лісний Хлібичин2:24:0
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Прут" Семаківці2:01:1
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці2:03:0
ФК "Карпати" Спас – ФК "Прут" Воскресінці3:01:3
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Синівір" Іванівці1:10:1
ФК Угорники – ФК "Спартак" Струпків1:20:3

Тур 5, 12 Травня, 2013ЮД
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Нива" М.Кам`янка3:05:2
ФК "Синівір" Іванівці – ФК Угорники0:11:2
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Ліга" Дебеславці4:00:0
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Карпати" Спас0:00:0
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Метеор" Жукотин1:21:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж1:02:0
ФК Молодятин – ФК КОРШІВ3:01:2

Тур 6, 19 Травня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК КОРШІВ2:63:2
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК МолодятинКДК2:0
ФК "Метеор" Жукотин – ФК Лісний Хлібичин1:05:0
ФК "Карпати" Спас – ФК "Прут" Семаківці5:00:2
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці1:42:0
ФК Угорники – ФК "Прут" Воскресінці0:10:1
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Синівір" Іванівці5:44:0

Тур 7, 26 Травня, 2013ЮД
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Нива" М.Кам`янка0:10:2
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Спартак" Струпків2:10:0
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК Угорники2:02:3
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Ліга" Дебеславці2:12:1
ФК КОРШІВ – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж5:32:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Карпати" Спас0:22:1
ФК Молодятин – ФК "Метеор" Жукотин0:00:1

Тур 8, 2 Червня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж2:21:2
ФК "Метеор" Жукотин – ФК КОРШІВ2:02:0
ФК "Карпати" Спас – ФК Молодятин4:12:1
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК Лісний Хлібичин1:30:0
ФК Угорники – ФК "Прут" Семаківці3:12:4
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці2:27:0
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Прут" Воскресінці1:11:3

Тур 9, 9 Червня, 2013ЮД
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Нива" М.Кам`янка2:02:1
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Синівір" Іванівці4:13:1
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Спартак" Струпків1:21:1
ФК КОРШІВ – ФК "Карпати" Спас0:37:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники1:04:0
ФК Молодятин – ФК "Ліга" Дебеславці7:25:1
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Метеор" Жукотин2:81:1

Тур 10, 16 Червня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Метеор" Жукотин1:10:1
ФК "Карпати" Спас – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж1:31:2
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК КОРШІВ1:22:1
ФК Угорники – ФК Молодятин3:24:0
ФК "Спартак" Струпків – ФК Лісний Хлібичин0:33:1
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Прут" Семаківці2:10:0
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці0:32:0

Тур 11, 23 Червня, 2013ЮД
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Нива" М.Кам`янка0:01:2
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Прут" Воскресінці0:10:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Синівір" Іванівці5:06:0
ФК КОРШІВ – ФК Угорники2:47:0
ФК Молодятин – ФК "Спартак" Струпків4:01:1
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Ліга" Дебеславці2:12:2
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Карпати" Спас0:11:0

Тур 12, 30 Червня, 2013ЮД
ФК "Спартак" Струпків – ФК КОРШІВ1:43:1
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Карпати" Спас3:41:0
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Метеор" Жукотин1:30:0
ФК Угорники – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж2:32:4
ФК "Синівір" Іванівці – ФК Молодятин2:22:1
ФК "Прут" Воскресінці – ФК Лісний Хлібичин1:52:2
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Прут" Семаківці5:10:2

Тур 13, 7 Липня, 2013ЮД
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Нива" М.Кам`янка4:00:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці8:23:0
ФК Молодятин – ФК "Прут" Воскресінці1:02:4
ФК КОРШІВ – ФК "Синівір" Іванівці4:16:1
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Спартак" Струпків6:13:3
ФК "Метеор" Жукотин – ФК Угорники2:14:0
ФК "Карпати" Спас – ФК "Ліга" Дебеславці3:00:1

Тур 14, 4 Серпня, 2013ЮД
ФК Угорники – ФК "Метеор" Жукотин2:00:1
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Прут" Семаківці0:03:1
ФК "Синівір" Іванівці – ФК КОРШІВ1:01:5
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК Лісний Хлібичин0:20:3
ФК "Прут" Воскресінці – ФК Молодятин5:02:1
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж2:27:1
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Карпати" Спас1:21:0

Тур 15, 11 Серпня, 2013ЮД
ФК "Карпати" Спас – ФК "Нива" М.Кам`янка4:10:0
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Ліга" Дебеславці7:03:1
ФК КОРШІВ – ФК "Спартак" Струпків2:10:5
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК Угорники1:13:2
ФК Молодятин – ФК "Синівір" Іванівці2:41:0
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Прут" Воскресінці2:02:2
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці2:03:0

Тур 16, 18 Серпня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці3:03:0
ФК Угорники – ФК КОРШІВ3:33:2
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Прут" Семаківці0:22:0
ФК "Синівір" Іванівці – ФК Лісний Хлібичин0:12:1
ФК "Спартак" Струпків – ФК Молодятин2:14:2
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж0:20:0
ФК "Карпати" Спас – ФК "Метеор" Жукотин2:10:2

Тур 17, 25 Серпня, 2013ЮД
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Нива" М.Кам`янка3:00:0
ФК КОРШІВ – ФК "Ліга" Дебеславці5:02:1
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Карпати" Спас0:02:1
ФК Молодятин – ФК Угорники4:52:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Спартак" Струпків1:01:3
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Синівір" Іванівці1:11:0
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Прут" Воскресінці0:30:3

Тур 18, 1 Вересня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Прут" Воскресінці2:34:0
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці3:03:0
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Прут" Семаківці2:14:0
ФК "Карпати" Спас – ФК КОРШІВ2:00:4
ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин7:30:4
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК Молодятин2:07:1
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж3:03:1

Тур 19, 8 Вересня, 2013ЮД
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Ліга" Дебеславці3:01:0
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Синівір" Іванівці3:07:1
ФК КОРШІВ – ФК "Метеор" Жукотин1:41:1
ФК "Прут" Семаківці – ФК Угорники0:32:2
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Спартак" Струпків0:30:3
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Нива" М.Кам`янка1:12:5
ФК Молодятин – ФК "Карпати" Спас0:14:0

Тур 20, 11 Вересня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Синівір" Іванівці3:11:1
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Прут" Воскресінці2:32:0
ФК Угорники – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці3:03:0
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Прут" Семаківці1:31:0
ФК "Карпати" Спас – ФК Лісний Хлібичин1:12:2
ФК "Метеор" Жукотин – ФК Молодятин2:05:1
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК КОРШІВ2:21:2

Тур 21, 22 Вересня, 2013ЮД
ФК КОРШІВ – ФК "Нива" М.Кам`янка4:04:2
ФК Молодятин – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж3:20:0
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Метеор" Жукотин2:10:2
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Карпати" Спас1:23:0
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Ліга" Дебеславці0:30:3
ФК "Прут" Воскресінці – ФК Угорники2:12:1
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Спартак" Струпків4:21:2

Тур 22, 27 Вересня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК "Спартак" Струпків1:31:1
ФК Угорники – ФК "Синівір" Іванівці7:03:1
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Прут" Воскресінці2:10:1
ФК "Карпати" Спас – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці3:03:0
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Прут" Семаківці4:02:0
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК Лісний Хлібичин0:36:2
ФК КОРШІВ – ФК Молодятин5:13:1

Тур 23, 29 Вересня, 2013ЮД
ФК Молодятин – ФК "Нива" М.Кам`янка3:10:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК КОРШІВ4:13:2
ФК "Прут" Семаківці – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж3:05:1
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК "Метеор" Жукотин0:30:3
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Карпати" Спас0:03:0
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Ліга" Дебеславці2:11:2
ФК "Спартак" Струпків – ФК Угорники3:22:1

Тур 24, 6 Жовтня, 2013ЮД
ФК "Нива" М.Кам`янка – ФК Угорники3:23:0
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Спартак" Струпків1:31:4
ФК КОРШІВ – ФК "Прут" Семаківці1:36:0
ФК "Карпати" Спас – ФК "Синівір" Іванівці1:12:0
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Прут" Воскресінці1:03:1
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці3:03:0
ФК Молодятин – ФК Лісний Хлібичин0:33:0

Тур 25, 13 Жовтня, 2013ЮД
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Нива" М.Кам`янка1:10:0
ФК "Прут" Семаківці – ФК Молодятин3:03:0
ФК "Світ Інструментів" Шепарівці – ФК КОРШІВ0:30:3
ФК "Прут" Воскресінці – ФК "Вербіж" Верхній Вербіж2:12:1
ФК "Синівір" Іванівці – ФК "Метеор" Жукотин0:40:1
ФК "Спартак" Струпків – ФК "Карпати" Спас3:24:1
ФК Угорники – ФК "Ліга" Дебеславці3:03:2

Тур 26, 20 Жовтня, 2013ЮД
ФК "Ліга" Дебеславці – ФК "Нива" М.Кам`янка2:22:1
ФК Угорники – ФК "Карпати" Спас3:01:3
ФК "Метеор" Жукотин – ФК "Спартак" Струпків3:01:1
ФК КОРШІВ – ФК "Прут" Воскресінці0:01:3
ФК "Вербіж" Верхній Вербіж – ФК "Синівір" Іванівці3:01:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК "Прут" Семаківці2:11:3
ФК Молодятин – ФК "Світ Інструментів" Шепарівці3:03:0

Попередні матчі

1 Тур 30.11 КОМАНДИ  Д
10:00  Політех - Хлібичин 4:2
10:30  КОРШІВ - Варатик 2:0
11:00  Політех - Гвіздець 4:0
11:30  Хлібичин - КОРШІВ 2:5
12:00  Варатик - Вовки Коломия 1:1
12:30  Гвіздець - Ветерани 40+ 0:3
13:00  Корнич - Синевір Іванівці 3:1
13:30  Вовки Коломия - Надія 0:3
14:00  Корнич - Ветерани 40+ 2:3
14:30  Надія - Синевір Іванівці 0:2

 

Наступні матчі

2 Тур 8.12 КОМАНДИ  Д 
10:00  М.Кам'янка - Голосків 4:1
10:30  Ветерани 40+ - Надія 1:2
11:00  М.Кам'янка - Іванівці 3:2
11:30  Голосків - Ветерани 40+ 0:2
12:00  Надія - Корнич 2:1
12:30  Іванівці - КОРШІВ 1:2
13:00  Вовки Коломия - Гвіздець 3:0
13:30  Корнич - Варатик 5:0
14:00  КОРШІВ - Вовки Коломия 0:1
14:30  Гвіздець - Варатик 2:1

Бомбардири - Футзал

Карковський Антон - 3

Сморжанюк Роман - 2

Синчук Ярослав - 1

Оринчак Богдан - 1

Жупник Олексій - 1

Оступ Віталій - 1