Сезон 2020

Календар

Тур 1ЮД
25 Серпня, 2019"Сокіл" Коршів – "Прометей" Матеївці8:01:0
25 Серпня, 2019"Прут" Воскресінці – ФК "ДОЗ" Коломия-:+1:3
25 Серпня, 2019ФК Хлібичин – ФК "Метеор" Жукотин3:10:6
25 Серпня, 2019"Карпати" Спас – "Підгір'я" Іванівці3:13:3

Тур 2ЮД
31 Серпня, 2019"Прометей" Матеївці – "Прут" Воскресінці+:-6:3
1 Вересня, 2019"Довбушівець" Печеніжин – "Сокіл" Коршів1:12:2
1 Вересня, 2019ФК "ДОЗ" Коломия – "Карпати" Спас6:11:0
1 Вересня, 2019"Підгір'я" Іванівці – ФК Хлібичин0:41:0

Тур 3ЮД
7 Вересня, 2019ФК Хлібичин – ФК "ДОЗ" Коломия2:51:4
8 Вересня, 2019"Прут" Воскресінці – "Довбушівець" Печеніжин0:90:2
8 Вересня, 2019"Карпати" Спас – "Прометей" Матеївці6:12:6
8 Вересня, 2019ФК "Метеор" Жукотин – "Підгір'я" Іванівці1:12:0

Тур 4ЮД
14 Вересня, 2019"Довбушівець" Печеніжин – "Карпати" Спас0:01:0
15 Вересня, 2019ФК "ДОЗ" Коломия – ФК "Метеор" Жукотин8:12:1
27 Жовтня, 2019"Сокіл" Коршів – "Прут" Воскресінці+:-+:-
27 Жовтня, 2019"Прометей" Матеївці – ФК Хлібичин1:44:0

Тур 5ЮД
22 Вересня, 2019"Карпати" Спас – "Сокіл" Коршів0:10:2
22 Вересня, 2019ФК "Метеор" Жукотин – "Прометей" Матеївці2:11:2
22 Вересня, 2019ФК Хлібичин – "Довбушівець" Печеніжин0:11:2
22 Вересня, 2019"Підгір'я" Іванівці – ФК "ДОЗ" Коломия1:162:1

Тур 6ЮД
28 Вересня, 2019"Прут" Воскресінці – "Карпати" Спас2:43:1
29 Вересня, 2019"Сокіл" Коршів – ФК Хлібичин1:18:1
29 Вересня, 2019"Довбушівець" Печеніжин – ФК "Метеор" Жукотин5:02:1
29 Вересня, 2019"Прометей" Матеївці – "Підгір'я" Іванівці0:11:3

Тур 7ЮД
5 Жовтня, 2019"Підгір'я" Іванівці – "Довбушівець" Печеніжин0:52:2
6 Жовтня, 2019ФК "Метеор" Жукотин – "Сокіл" Коршів2:11:1
6 Жовтня, 2019ФК "ДОЗ" Коломия – "Прометей" Матеївці9:13:6
6 Жовтня, 2019ФК Хлібичин – "Прут" Воскресінці11:15:4

Тур 8ЮД
13 Жовтня, 2019"Сокіл" Коршів – "Підгір'я" Іванівці3:12:0
13 Жовтня, 2019"Довбушівець" Печеніжин – ФК "ДОЗ" Коломия1:20:0
13 Жовтня, 2019"Прут" Воскресінці – ФК "Метеор" Жукотин0:02:3
13 Жовтня, 2019"Карпати" Спас – ФК Хлібичин0:01:2

Тур 9ЮД
20 Жовтня, 2019ФК "ДОЗ" Коломия – "Сокіл" Коршів3:12:3
20 Жовтня, 2019"Прометей" Матеївці – "Довбушівець" Печеніжин1:33:0
20 Жовтня, 2019ФК "Метеор" Жукотин – "Карпати" Спас7:3+:-
20 Жовтня, 2019"Підгір'я" Іванівці – "Прут" Воскресінці10:03:0

Попередні матчі

8 Тур 23.02 КОМАНДИ  Д 
10:00  Вовки - Голосків 1:0
10:30  М.Кам'янка - Гвіздець 2:3
11:00  Варатик-2 - Голосків 2:1
11:30  М.Кам'янка - Вовки 1:6
12:00  Хлібичин - Гвіздець 3:4
12:30  Варатик-2 - Політех 0:3
13:00  Ветерани40+ - КОРШІВ 2:0
13:30  Корнич - Політех 2:6
14:00  Хлібичин - Ветерани40+ 1:8
14:30  КОРШІВ - Корнич 4:2

Наступні матчі

9 Тур 1.03 КОМАНДИ  Д 
10:00  М.Кам'янка - КОРШІВ -:-
10:30  Гвіздець - Голосків -:-
11:00  М.Кам'янка - Варатик-2 -:-
11:30  Гвіздець - КОРШІВ -:-
12:00  Голосків - Хлібичин -:-
12:30  Варатик-2 - Надія -:-
13:00  Політех - Іванівці -:-
13:30  Вовки - Хлібичин -:-
14:00  Політех - Надія -:-
14:30  Іванівці - Вовки -:-

Бомбардири - Футзал

Синчук Ярослав - 10

Карковський Антон - 7

Жупник Олексій - 4

Сморжанюк Роман - 3

Стрик Мирослав - 2

Яценишин Іван - 2

Оступ Віталій - 2

Оринчак Богдан - 1

Бревко Володимир - 1

Попов Олександр - 1